TABULOVÁ BARVA – CO TO JE A JAK SI S NÍ PORADIT?
tabulová barva

Datum

TABULOVÁ BARVA – CO TO JE A JAK SI S NÍ PORADIT?

Dnešní trh nám nabízí nepřeberné množství materiálů pro zdokonalení a zkrášlení našeho domova. Jedním z nich je právě tabulová barva, která najde využití po celém domě, ale určitě ji nejvíce ocení děti.

 

CO TO VLASTNĚ JE TA TABULOVÁ BARVA?

Je to jednoduché. Když touto barvou natřete svou stěnu, získá vlastnosti tabule, kterou znáte všichni ze svých školních let. Lze ji popisovat křídami a následně mokrou houbou nebo hadrem umýt.

 

JAKÉ MÁM MOŽNOSTI?

Divili byste se, ale není to jen o klasické černé barvě, která sice na trhu převažuje, ale tabulovou stěnu můžete mít v libovolné barvě a odstínu. Pokud se chcete dostat ještě o level výše, můžete použít zároveň magnetickou barvu. Vaše stěna získá vlastnosti magnetické tabule. Můžete si tak například udělat v kuchyni místo na pohledy, seznam úkolů nebo nákupní seznam, který po nákupu jednoduše smažete.

 

CO JE DOBRÉ VĚDĚT PŘED APLIKACÍ

Hlavní a nejzásadnější věc je ta, že podklad musí být dokonale hladký. Proto pokud máte doma například štukové omítky, budete muset plochu nejdříve „vystěrkovat“. Tím získáte dokonale hladký povrch. Samotná aplikace je pak již jednoduchá a pracuje se jako s běžnou barvou.

 

Doufám, že Vám tyto informace byly přínosem. Pokud se na realizaci svépomocí necítíte, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám s tabulovou barvou u Vás doma nebo v kanceláři rádi pomůžeme.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

DALŠÍ
články

cs_CZČeština